Аналіз вхідних даних та оцінка якості кластеризації для алгоритму оптимального згортання схем

2008;
: pp. 32 – 38

Базилевич Р. П., Ждан А. Р.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем

The main features of algorithm of construction of tree of the optimum rolling up of chart are considered at different criteria and parameters of work. The analysis of entrance data and estimation of quality of clusterization.

1. Базилевич Р.П. Декомпозиционные и топологические методы автоматизированного конструирования электронных устройств. – Львов: Вища школа. Изд-во при Львов. гос. ун-те, Львів. 1981. – 168 с. 2. Базилевич Р.П., Подольський І.В. Особливості організації пакету програм для ієрархічної кластеризації схем // Вісник НУЛП “Радіоелектроніка та телекомунікації”, № 440, 2002. – Львів. – С. 139–144. 3. Базилевич Р.П., Подольський І.В., Ієрархічна кластеризація – ефективний засіб розв’язування неполіноміальних комбінаторних задач схемного типу високої розмірності // Штучний інтелект, НАН України, № 3, 2002. – С. 474–483. 4. Charles J. Alpert, The ISPD98 Circuit Benchmark Suite. ISPD98 Monterey CA USA, 1998.