Технічні системи розпізнавання газів на основі електронних сенсорів

2008;
: pp. 16 – 20

Марікуца У. Б.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра систем автоматизованого проектування

Principles of construction of electronic chemical sensors applying in the systems of monitoring of chemical composition of environment and existent systems of gas recognition on the basis of electronic sensors are considered in this article.

1. Мікроелектронні сенсори фізичних величин: Науково-навчальне видання. В 3 томах. Том 2 / За редакцією З.Ю. Готри. – Львів: Ліга-Прес, 2003. – 595 с. 2. Baltes H., Lange D., Koll А. The Electronic Nose in Liliput. – IEEE Spectrum, № 9, 1998. 3. H. Troy Nagle, Ricardo Gutierrez-Osna, Susan S. Schiffman. The How and why of Electronic Nose // IEEE Spectrum, № 9, 1998. 4. Романов В. Электронный нос: элементная база и принципы построения. // ЕКиС. _ Киев: VD MAIS, 2002, № 10. 5. Романов В. Пленочные мультисенсоры для идентификации запахов и газов. // ЕКиС. – Киев: VD MAIS, 2003, № 8. 6. Петренко В., Цубин А., Гренишен Н. Интеллектуальний цифровой датчик влажности и температуры воздуха с защитой от росы // ЕКиС. – Киев: VD MAIS, 2002, № 11.