Дослідження алгоритму кореляції для стеження літальними апаратами за їх візуальними зображеннями

Торубка Т.В., Пуйда В.Я., Пищак І.І.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронно-обчислювальних машин

Проведено моделювання модифікованого алгоритму виявлення об’єкта за його зображенням на основі розробленого програмного пакета та досліджено особливості його функціонування під час виявлення літальних апаратів на зображеннях сцени.

1. Гонсалес Р., Вудс Р. Цифровая обработка изображений. – М.: Техносфера, 2005. – 1072 с. 2. Ерош И. Л., Сергеев М. Б., Соловьев Н. В. Обработка и распознавание изображений в системах превентивной безопасности. – 2005. 3. Хуанг Т.С. Быстрые алгоритмы в цифровой обработке изображений: преобразования и медианные фильтры. – М.: Радио и связь, 1984. – 318 с. 4. Сойфер В.А. Компьютерная обработка изображений. 5. Роджерс Д., Адамс Дж. Математические основы машинной графики. – 2001. – 6. Шикин Е.В., Боресков А.В. Компьютерная графика. Динамика, реалистические изображения. – 1995. 7. Аммерал Л. Принципы программирований в машинной графике. – 1992. 8. Лукин А. Введение в цифровую обработку сигналов (математические основы). – 2007. – 54 с.