Структура та характеристики векторної пам'яті з впорядкованим доступом на основі налаштовуваної сортувальної мережі

Мельник А.О., Ліщина Н.М.

1. Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра електронно-обчислювальних машин
  2. Луцький інститут розвитку людини університету “Україна”, кафедра комп’ютерних технологій

Запропоновано основні типи структур пам'яті з впорядкованим доступом на основі налаштовуваної сортувальної мережі. Оцінено час налаштування цих типів пам'яті з впорядкованим доступом, час записування та зчитування вектора даних, а також затрат обладнання на реалізацію розроблених типів пам’яті з впорядкованим доступом.

1. Мельник А.О. Вимоги до пам’яті спеціалізованих процесорів / Мельник А.О., Аль Равашдех Д.Х., Мохаммад Аль Хабабсах // Науково-технічний журнал “Радіоелектронні і комп’ютерні системи”. – Харків: Нац. аерокосм. Ун-т ім М.Є. Жуковського “ХАІ”, 2009. – № 6 (40). – С. 213– 216. 2. Мельник А.О. Архітектура комп’ютера / А. О. Мельник. – Луцьк: Волинська обл. друк, 2008. – 470 с. 3. Мельник А.О. Принципи побудови буферної сортувальної пам`яті / А.О. Мельник // Вісник Держ. ун-ту “Львівська політехніка” “Комп`ютерна інженерія та інформаційні технології”. – Львів: Нац. ун-т “Львівська політехніка”, 1996. – № 307. – С. 65–71. 4. Мельник А.О. Спеціалізовані комп’ютерні системи реального часу / А.О. Мельник. – Львів: Вид-во Нац. ун-ту “Львівська політехніка”, 1996. – 60 с. 5. Мельник А.О. Структурна організація пам’яті з впорядкованим доступом на основі сортувальних мереж / А.О. Мельник, Д.Х. Аль Равашдех // Наук.-техн. журн. “Радіоелектронні і комп’ютерні системи”. – Харків: Нац. аерокосм. ун-т ім М.Є. Жуковського “ХАІ”, 2010. – № 6 (47). – С. 15-19. 6. Мельник А.О. Паралельна пам’ять з впорядкованим доступом на основі налаштовуваної сортувальної мережі / А.О. Мельник, Н.М. Ліщина // Журн. “Комп’ютерні системи та компоненти”. – Чернівці: Нац. ун-т ім.. Ю. Федьковича, 2011. 7. Мельник А.О. Векторна пам’ять з впорядкованим доступом / А.О. Мельник, Н.М. Ліщина // Матер. V Міжнар. наук. конф. “Сучасні комп‘ютерні системи та мережі: розробка та використання”. – 29 вересня–1 жовтня 2011 р., Львів, 2011. – С. 14–17.