Спосіб ідентифікації медичного спирту за електричними параметрами

Received: February 13, 2012
Accepted: June 30, 2013

Марина Міхалєва, Володимир Юзва

Національний університет “Львівська політехніка”,
кафедра “Метрологія, стандартизація та сертифікація”

В статті проведені дослідження залежності значень активної та реактивної складових провідності медичного спирту від частоти електромагнітного поля. Пропонується спосіб ідентифікації медичного спирту на чистоту за параметрами іммітансу.
***In the article the study dependence of values of active and reactive components of the conductivity of medical alcohol on the frequency of the electromagnetic field. A method of identifying medical alcohol to clean the parameters immittance. ***
В статье проведены исследования зависимости значений активной и реактивной составляющих проводимости медицинского спирта от частоты электрормагнитного поля. Предлагается способ идентификации медицинского спирта на чистоту по параметрам иммитанса.

1.    Державна Фармакопея України.
2.    Міхалєва М. Дослідження спиртових розчинів іммітансним методом / М. Міхалєва // Стандартизація, сертифікація, якість. – 2010. – №3. – С. 50-54.