Component method for processing electrogastro signal

M. Tymchak, V. Dozorsky, G. Shadrina

The theory of stochastic signal energy based on component method used for statistical processing elektrohastrosignal that will help empower elektrohastrosystem.

1. Міністерство охорони здоров’я України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://www.moz.gov.ua/ua/portal/. – Міністерство охорони здоров’я України. 2. Тимчак М. Математична модель електрогастроентеросигналу для підвищення достовірності електрогастроентеросистем / Тимчак М., Хвостівський М., Дедів Л. // Вісник Національного Університету «Львівська Політехніка» №744, – Львів, 2012. – С. 181-186. 3. Тимчак М. Синфазний метод опрацювання електрогастроентеросигналу / Тимчак М., Дунець В., Гевко О, Дедів Л. // Вісник Сумського державного університету. Серія Технічні науки №3, – Суми, 2013. – С. 38-44. 4. Драґан Я. П. Енергетична теорія лінійних моделей стохастичних сигналів / Я. П. Драґан М.: – Львів, Центр стратегічних досліджень еко-біо-технічних систем, 1997. –ХVІ+333с.