Економіко-математичне моделювання процесів розробки котлованів

Коцій Я. Й. Економіко-математичне моделювання процесів розробки котлованів / Я. Й. Коцій, М. М. Гоголь, Р. В. Чайковська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2013. – № 755 : Теорія і практика будівництва. – С. 194–197. – Бібліографія: 4 назви.

Коцій Я.Й., Гоголь М.М., Чайковська Р.В.

The paper shows the mathematical model of economic development taking into account the complexity of the pits of their geometry is implemented using a computer program Windows – Form – Application 3 in engineering technique of choosing different excavation systems.

1. Технологія будівельного виробництва / за ред. В.К. Черненко. – К.: Вища школа,2002. – 395 с.
2. Технологія будівельного виробництва / за ред. М.Г. Ярмоленка. – К.: Вища школа, 2005. – 293 с.
3. Дегтярев А.П., Рейш А.К., Руденский СИ. Комплексная механизация земляных работ. – 2-е изд.,перераб. и доп. – М.: Стройиздат, 1987. – 335 с.
4. Донской В.М. Механизация земляных работ малых объемов. – іЛ.: Стройиздат, Ленингр. отделение, 1976. – 160 с.