Підтримання прийняття рішень в управлінні портфелями проектів: цілі, завдання, засоби вирішення

2010;
: сс. 112 – 120

Катренко А.В., Слупко В.В.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Розглянута проблематика організації та підтримання управління в організаціях, які реалізують свою діяльність у вигляді проектів, а також основні підходи до управління портфелем проектів і найчастіше використовувані комбінації цих підходів.

1. Матвеев А.А. Модели и методы распределения ресурса при управлении портфелями проектов / Управление большими системами. Сборник трудов. – М.: ИПУ РАН, 2005. – Вып. 10. – С. 98–106. 2. Новиков Д.А. Механизмы функционирования многоуровневых организационных систем. – М.: Фонд "Проблемы управления", 1999. – 150 с. 3. Кендал И. Современные методы управления портфелями проектов и офис управления проектами: Максимизация ROI / К. Роллінз / Пер. с англ. – М.: ЗАО «ПМСОФТ», 2004. – 576 с. 4. Бурков В.Н. Модели и методы мультипроектного управления / О.Ф. Квон, Л.А. Цитович. – М.: ИПУ РАН, 1998. – 62 с. 5. Матвеев А.А. Модели и методы управления портфелями проектов / Д.А. Новиков, А.В. Цветков. – М.: ПМСОФТ, 2005. – 206 с. 6. Путеводитель в мир управления проектами / Пер. с англ. – Екатеринбург: УГТУ, 1998. – 191 с. 7. Управление проектами: справочное пособие / Под ред. И.И. Мазура, В.Д. Шапиро. – М.: Высшая школа, 2001. – 875 с.