Схеми моделювання систем керування контентом

2010;
: сс. 90-109

Висоцька В.А.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано основні проблеми електронної комерції та функціональних сервісів керування контентом. Запропоновано методи вирішення цих проблем.

1. Берко А.Ю. Системи електронної контент-комерції / А.Ю. Берко, В.А. Висоцька, В.В. Пасічник // Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”. – Львів, 2009. – 612 с. 2. CMIS – Content Management Interoperability Services [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://craigrandall.net/archives/2008/09/cmis/ – Назва з титул. екрана. 3. Content Management Interoperability Services (CMIS). Extending Office Document Management. [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www-01.ibm.com/software/data/content-management/cminteroperablity.... – Назва з титул. екрана. 4. Content Management Interoperability Services. Version 0.5. [Електронний ресурс] // Part I – Introduction, General Concepts, Data Model, and Services. EMC – Corporation, IBM Corporation, Microsoft Corporation. All Rights Reserved. 8/28/2008. CMIS Part I – Domain Model v0.5.pdf. – Р. 76. 5. Ландэ Д.В. Сканер системы контент-мониторинга InfoStream / Д.В. Ландэ // Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологии: Сб. науч. трудов. – Харьков: НАКУ “ХАИ”, 2005. – Вып. 28 – С. 53–58. 6. Ландэ Д.В. Определение тематической направленности запросов путем анализа набора рейтинговых источников / Д.В. Ландэ, С.М. Брайчевский // Открытые информационные и компьютерные интегрированные технологии: Сб. научн. трудов. Вып. 29. – Харьков: Нац. аэрокосмический ун-т “ХАИ”, 2005. – С. 169–174. 7. Советов Б.Я. Моделирование систем. – 2-е изд. / Б.Я. Советов, С.А. Яковлев. – М.: Высшая школа, 1998. 8. Ландэ Д.В. Основы моделирования и оценки электронных информационных потоков: монография / Д.В. Ландэ, В.М. Фурашев, С.М. Брайчевский, О.М. Григорьев – К.: ТОВ “Інжиніринг”, 2006. – 348 с.