Архітектура програмного комплексу побудови адаптивних Веб-галерей

Ришковець Ю.В. Архітектура програмного комплексу побудови адаптивних Веб-галерей / Ю.В. Ришковець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 179–186. – Бібліографія: 7 назв.

Ришковець Ю. В.

Adaptive Web-galleries can reorganize the structure of its content according to user’s interests and peculiarities of their behaviour. Each Web-gallery encompasses expositions that to some extent reveal defined thematic categories. Each exposition contains exhibits which not always fully reveal its content. Exhibits that poorly reveal the content of exposition distract users and distort their interpretation. This paper describes a software complex Web-gallery which provides adaptation of the structure and interaction of its components.

1. Ришковець Ю. В. Аналіз особливостей відвідування Веб-галерей з урахуванням поведінки користувача / Ю. В. Ришковець, П. І. Жежнич // Журн. «Радиоэлектроника и информатика». — 2012. — № 2. — С. 90–93.
2. Жежнич П. І. Структурна та формальна моделі віртуального музею / П. І. Жежнич, Ю. В. Ришковець // Інформаційні системи та мережі : Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2008. — № 631. — С. 107–112.
3. Ришковець Ю. В. Моделювання інформаційних потреб користувача Веб-галереї / Ю. В. Ришковець, П. І. Жежнич // Журн. «Штучний інтелект». — 2011. — № 1. — С. 236–242.
4. Ryshkovets Yu. Development of software architecture for Web-gallery creation considering the user’s interests / Yuriy Ryshkovets // Proceedings of the 7th International Scientific and Technical Conference «Computer Sciences and Information Technologies» (CSIT’2012). — Lviv : Publisher Lviv Polytechnic, 2012. — С. 150-151.
5. Ryshkovets Yu. V. Information model of Web-gallery taking into account user’s interests / Ryshkovets Yu. V., Zhezhnych P. I. // Econtechmod. An international quarterly journal. — 2013. — Vol. 2, № 3. — P. 59–63.
6. Ришковець Ю. В. Опрацювання нечітких часових параметрів під час аналізу запитів, заданих природною мовою / Ю. В. Ришковець, П. І. Жежнич // Інформаційні системи та мережі : Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2009. — № 653. — С. 188–196.
7. Ришковець Ю. В. Метод інтеграції даних з інформаційних систем музейних предметів / Ю. В. Ришковець // Інформаційні
системи та мережі : Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2011. — № 699. — С. 231–240.