Любінський Б.Б. Архітектура спеціалізованого програмного модуля ГІС: побудова карт векторного формату / Б.Б. Любінський, І.О. Пеняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 154–160. – Бібліографія: 7 назв.

Любінський Б. Б., Пеняк І. О.

An approach for the vector format maps creation is presented. The relevant graphics primitives scaling-and-positioning algorithms were developed along with the functional requirements forming. The algorithms that digitize raster maps into the vector ones are described as well. The entire architecture of module for the creation of the vector format maps, intended to the specialized geographic information system is designed.

1. Гамаль Х. В. Геоінформаційна технологія для просторового аналізу парникових газів в енергетичному секторі : дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Христина Володимирівна Гамаль. — Львів : Національний університет «Львівська політехніка», 2009. — 246 с.
2. Інформаційні технології формування кадастру емісій парникових газів Львівщини / Р. А. Бунь, Н. О. Шпак, Б. М. Матолич та ін.; За ред. Р. А. Буня та Н. О. Шпака. — Львів : Видавничий дім «Укрпол», 2010. — 272 с.
3. Лесів М. Ю. Математичне моделювання та просторовий аналіз емісії парникових газів у прикордонних регіонах України : дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Мирослава Юріївна Лесів. — Львів : Національний університет «Львівська політехніка», 2011. — 195 c.
4. 1996 IPCC Guidelines for National Greenhouse Gas Inventories. [Електронний ресурс] — Режим доступу — http://www.ipcc-nggip.iges.or.jp/public/gl/guidelin/ch2wb3.pdf.
5. Любінський Б. Б. Спеціалізоване програмне забезпечення для географічного аналізу та інвентаризації парникових газів / Б. Б. Любінський, Р. А. Бунь // Моделювання та інформаційні технології. — 2011. — № 59. — С. 129-135.
6. Любінський Б. Б. Архітектура спеціалізованих програмних модулів для географічного аналізу об’єктів при інвентаризації парникових газів / Б. Б. Любінський, Р. А. Бунь // Штучний інтелект. — Донецьк, 2011. — № 4. — С. 303-309.
7. GDAL: Geospatial Data Abstraction Library. Available at: http://www.gdal.org/.