Комплексне поєднання традиційних та нових способів зубонарізання - резерв підвищення техніко-економічної ефективності виробництва зубчастих коліс великих модулів

2012;
: pp. 102 - 106
Lviv Politechnic National University
Lviv Polytechnic National University

Description and ground of the combined application of new and traditional method of treatment of gear-wheels is resulted. The new or traditional methodes of treatment are representing a disk milling cutter wich continuously rotating of gear-wheel or worm milling cutter. A new method is utillized for draft treatment of gear-wheel. A traditional method is for eventual treatment of geares. Exactness and productivity are providing.

1. Литвиняк Я.М. Підвищення ефективності операцій виготовлення циліндричних евольвентних зубчастих коліс радіальним формоутворенням зубців / Я.М. Литвиняк, І.Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2009. — № 642: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. — С. 18 — 24. 2. Литвиняк Я.М. Інструментальне забезпечення отримання евольвентного профілю зубців циліндричних коліс способом радіально-колового формоутворення / Я.М. Литвиняк, І.Є. Грицай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2010. — № 679: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. — С. 14–21. 3. Литвиняк Я.М. Розрахунок параметрів дискових інструментів для радіально-колового нарізання зубчастих вінців циліндричних зубчастих коліс // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2011. — № 702: Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. — С. 24–31. 4. Литвиняк Я.М. Нарізання зубців зубчастих коліс заданого профілю дисковим інструментом за допомогою копіювального пристрою способом радіально-колового формоутворення // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». — 2011. — № 701: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 61–69.