Modeling of Design Changes Suspension Trailer Road Train Brand Man in the Program Solidshorks

Lviv Polytechnic National University
Lviv Polytechnic National University

Modeled spring suspension train trailer shown dangerous sections and spring tension arising during maximum load. A set of failures to reduce insertion between the axles and the trailer spring car.

1. Гащук П.М. Методологічні аспекти проведення спостережень за відмовами деталей ав- томобіля Peugeot j9 Karsan та оцінка отриманих результатів / П.М. Гащук, О.В.Антошків // Зб. наук. пр. Асоціації «Автобус» «Проектування, виробництво та експлуатація автотранспортних засобів і поїздів» — Львів, 1999. — С. 18-22. 2. Форнальчик Є.Ю. Оптимізація конструктивних пара- метрів деталей передньої підвіски автобуса Iveco-КрАЗ / Є.Ю. Форнальчик, Т.Ю. Підгайний // «Ди- наміка, міцність та проектування машин і приладів». Вісник НУ «Львівська політехніка», 2004. — № 509. — С. 109-114. 3. www.trailenparts.ie. 4. www.solidworks.ie.