Study of Residual Stresses and Deformations by the Ultrasonic Acoustic Strain Measuring Method

Lviv Polytechnic National University
Lviv Polytechnic National University

The results of experimental studies of residual stresses and deformations by the method of ultrasonic acoustic strain gauges. The influence of the cutting, the formation of residual load and deformations during machining tool parts.

1. Ступницький В.В. Дослідження напружено-деформованого стану деталей машин під час їх механічного оброблення у зоні стружкоутворення / В.В.Ступницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка» "Динаміка, міцність та проектування машин і приладів«.- Львів.- 2012.- № 730.— С. 125-129. 2. Ступницький В.В. Моделювання напружено-деформованого стану матеріалу в зоні різання для структурно-параметричної оптимізації технологічної операції токарного оброблення / В.В.Ступницький // Вісник НУ «Львівська політехніка» "Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль в машинобудуванні і приладобудуванні«.- 2011.- № 713.-С. 45-49. 3. Ступницький В.В. Проектування функціонально-орієнтованих технологій механічного оброблення деталей засобами паралельного інжинірингу / В.В.Ступницький// Вісник Донецького національного технічного університету «Прогресивні технології і системи машинобудування». — 2013.- Вип.1 (45). — 2 (46).- с. 249-256. 4. Карпаш А.М. Аналіз відомих методів контролю фізико-механічних характеристик металу / А.М. Карпаш // Нафтогазова енергетика. Енергетика, контроль та діагностика об’єктів нафтогазового комплексу.- 2012.- № 1(17).- C.8-23. 5. Ящерицын П.И. Теория резания /П.И.Ящерицын, Е.Э.Фельдштейн, М.А.Корниевич. — Минск: Новое знание, 2006.- 512 с. 6. Технологические остаточные напряжения /[А.В. Подзей, А.М. Сулима, М.И. Евстигнеев и др.].- М.: Машиностроение, 1973.- 216 с. 7. Технологические остаточные напряжения /[А.В. Подзей, А.М. Сулима, М.И. Евстигнеев и др.].- М.: Машиностроение, 1973.- 216 с. 8.Муравьев В.В. Взаимосвязь скорости ультразвука в сталях с режимами их термической обработки / В.В. Муравьев // Дефектоскопия. — 1989. — № 2. — С. 66-68. 9. Рыжов Э.В. Математические методы в технологических исследованиях. / Э.В.Рыжов, О.А. Горленко. — К.: Наукова Думка, 1990. — 184 с. 10. Кузнецова Е.В. Математическоепланированиеэксперимента / Е.В. Кузнецова.-Пермь: Перм. гос. техн. ун-т, 2011. — 35 с. 11. Муравьев В.В. Взаимосвязь скорости ультразвука в сталях с режимами их термической обработки / В.В. Муравьев // Дефектоскопия. — 1989. — № 2. — С. 66-68. 12. Карпаш А.М. Аналіз відомих методів контролю фізико-механічних характеристик металу / А.М. Карпаш // Нафтогазова енергетика. Енергетика, контроль та діагностика об’єктів нафтогазового комплексу.- 2012.- № 1(17).- C.8-23.