Алгоритми і технології пошуку кластерів на основі оптимізаційних критеріїв для товарних баз даних

2007;
: ст. 48 – 52

Федорчук Є. Н.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра програмного забезпечення

Розглянуто алгоритми пошуку цінових кластерів на основі оптимізаційних критеріїв. Задача пошуку в дискретній області цін зводиться до умовної задачі в неперервній області. Така апроксимація забезпечує швидкий пошук кластерів з контрольованою похибкою. Наведено алгоритм, технологію і результати пошуку кластерів для бази даних Oracle .

1. Федорчук Є. Проектування оптимальної за вартістю конфігурації комп’ютера на основі системи Excel // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”.– 2000. – № 392. – С. 3–6. 2. Федорчук Є.Н., Зарубій Н. Побудова цінових кластерів на основі оптимізаційних критеріїв для товарних баз даних // Матеріали 2-ї Міжнар. наук.-практ.ї конф. “ Науковий потенціал світу – 2005”. – 19–30 вересня 2005.– Т. 10. – Дніпропетровськ: Наука і освіта, 2005. – С. 50–51.