Методи та засоби оцінювання ризиків безпеки інформації в системах електронної комерції

2007;
: ст. 81 – 87

Берко А. Ю., Висоцька В. А., Рішняк І. В.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра інформаційних систем та мереж

Проаналізовано засоби захисту інформації в системах електронної комерції та запропоновано моделі цих систем на основі аналізу та оцінювання інформаційних ризиків.

1. Берко А.Ю., Висоцька В.А., Чирун Л.В. Алгоритми опрацювання інформаційних ресурсів в системах електронної комерції // Вісн. Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2004. – № 519. – С. 10–20. 2. Берко А.Ю., Висоцька В.А. Проектування навігаційного графу web-сторінок бази даних систем електронної комерції // Вісн. Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2004. – № 521. – С. 48–57. 3. Береза А.М. Електронна комерція. – К., 2002. 4. Верес О.М., Верес О.О., Рішняк І.В. Методи оцінки та моделі управління банківськими ризиками // Вісн. Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2004. – № 519.