Моделювання складних механічних систем. Динамічний аналіз

2007;
: ст. 119 – 123

Каркульовський В. І, Мотика І. І., Чура І. І.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра систем автоматизованого проектування

Розглянуто особливості застосування методу діакоптики при моделюванні складних механічних систем на етапі динамічного аналізу. Розроблена методика формування та розв’язування рівнянь, які описують динамічні процеси в складних механічних системах.

1. Каркульовський В.І., Мотика І.І. Моделювання складних механічних систем. Геометричний аналіз // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2001. – № 415. – С. 7–10. 2. Каркульовський В.І., Мотика І.І. Моделювання складних механічних систем. Геометричний аналіз // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”. – 2001. – № 415. – С. 7–10. 3. Каркульовський В.І., Мотика І.І. Об’єктноорієнтований підхід в проектуванні складних механічних систем // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”. – 1998. – № 327. – С. 26–30.