Встановлення існування необхідних умов еквівалентності схем

2007;
: ст. 87 – 90

Аль-Забі Б., Керницький А. Б., Ткаченко С. П.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра систем автоматизованого проектування

Розглянуті можливі шляхи встановлення існування необхідних умов еквівалентності схем РЕА під час розв’язання задач верифікації і функціональної декомпозиції схем. У першому випадку необхідно реалізувати класифікатор схемних елементів. Інший варіант розв’язання задачі – реалізація класифікатора схемних ланцюгів.

1. Базилевич Р.П. Декомпозиционные и топологические методы автоматизированного конструирования электронных устройств. – Львов: Вища школа, 1981. – 168 с. 2. Бершадский А.М. Разрезание схем на части с использованием макропороцедуры выделения в графе изоморфных подграфов // Вычислительная техника: Материалы Всесоюз. конф. “Автоматизированное техническое проектирование электронной аппаратуры”. – Вильнюс: Минвуз Лит.ССР, 1979. – С. 61–64. 3. Bilal Al-Zabi, A.Kernytskyy, S.Tkatchenko. Models of Circuits and Their Elements for Functional Decomposition and Verification at the Stage of Computer Systems’ PC Boards Design. – The Experience of Designing and Application of CAD Systems in Microelectronics. Proceedings of the IXth International Conference CADSM’2007, Lviv-Polyana. Publishing House of Lviv Polytechnic National University, 2007. – Р. 286–287. 4. Базилевич Р.П., Ткаченко С.П., Радзивил А.З., Панькив М.Р. Пакет прикладных программ “Покрытие”. РФАП, ИК АН УССР. – К., 1984. 5. Bilal Al-Zabi, A.Kernytskyy, S.Tkachenko. Ways to Establishing Necessary Features of Circuit Equivalence. – Perspective Technologies and Mathods in MEMS Design. Proceedings of the IIId International Conference of Young Scientists MEMSTECH’2007, Lviv. Publishing House of Lviv Polytechnic National University, 2007. – Р. 153.