Алгоритми кодування інформації за допомогою числових в'язанок

2008;
: ст. 79 – 83

Різник О. Я., Юрчак І. Ю., Парубчак В. О.

О. Я. Різник1, І. Ю. Юрчак2, В. О. Парубчак3

Національний університет «Львівська політехніка»:

1. кафедра автоматизованих систем управління;
  2. кафедра систем автоматизованого тпроектування.

Розглянуто подання чисел на основі числових в'язанок для кодування інформації. Розглянуто ефективність монолітного коду за евристичними оцінками. Розроблено методику побудови кодових комбінацій чисел на основі теорії числових в’язанок, що уможливлює подання кодових комбінацій чисел у вигляді монолітного коду.

1. Дурняк Б.В., Різник О.Я., Різник В.В., Я.П. Кісь Я.П., Парубчак В.О.. Захист даних методом комбінаторної оптимізації // Праці третьої міжнародної наукової конференції ISDMIT'2007, м.Євпаторія. т.2, с.152–153. 2. Ризнык О.Я. Комбинаторные модели для синтеза технических устройств и систем на основе числовых линейных сцепок // Контрольно-измерительная техника. – Львов: Вища школа. – 1989. – Вып.45. – С.23–25. 3. Різник В.В. Синтез оптимальних комбінаторних систем. – Львів, 1989. 4. Різник О.Я. Завадостійкий спосіб перетворення сигналів // Матеріали Четвертої укр. конф. з автоматичного керування ("Автоматика-97"). – Черкаси. – 1997. – С.34. 5. Різник О.Я., Парубчак В.О., Скрибайло-Леськів Д.Ю. Використання числових в’язанок для кодування інформації // Праці міжнародної конференції "Сучасні комп'ютерні системи та мережі: розробка та використання" (ACSN'2007). С.112–114. 6. Різник О.Я., Парубчак В.О., СкрибайлоЛеськів Д.Ю. Кодування інформації за допомогою монолітного коду. Праці 2-ї міжнародної науково-практичної конференції "Інформаційні технології в наукових дослідженнях і навчальному процесі", м. Луганськ, 2007, т.2. С.88–92. 7. Різник О.Я., Стасевич С.П., Парубчак В.О., СкрибайлоЛеськів Д.Ю. Швидкий синтез подібних кодів Баркера // Праці міжнародної конференції з математичного моделювання AMSE’2007, м. Алушта. – С. 23–24.