Бібліотека моделей технологічних операцій для аналізу точності процесів виготовлення

2008;
: ст. 126 – 132

Мотика І. І, Недоступ Л. А., Нестор Н. І.

І. І. Мотика1, Л. А. Недоступ2, Н. І. Нестор3

Національний університет «Львівська політехніка»:

1. кафедра систем автоматизованого проектування;
  2. кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань;
  3. технічний коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Розглядається склад бібліотеки моделей для аналізу точності технологічних процесів. Бібліотека містить клас основних структурних компонентів процесів виготовлення у сенсі об’єктно-орієнтованого підходу для побудови моделей і передбачає можливість доповнення його методами для конкретних технологічних операцій.

1. Бобало Ю.А., Кіселичник М.Д., Недоступ Л.А. Системний аналіз якості виробництва прецизійної радіоелектронної апаратури / За ред. Л.А. Недоступа. – Львів: Держ. ун-т “Львівська подітехніка”, 1996. 2. Бородачев Н.А., Абдрашитов Р.М., Веселова И.М. и др. Точность производства в машиностроении и приборостроении / Под ред. А.Н. Гаврилова. – М.: Машиностроение, 1973. 3. Kernytskyy A., Motyka І., Nestor N. Models for the analysis of accuracy of tecnological processes. Proc. of the IX-th International conference CADSM 2007. “The experience of designing and Application of CAD System in Microelectronics”. – Lviv, 2007. 4. Нестор Н.І. Застосування характеристичних функцій для аналізу похибок технологічних процесів // Досвід розробки та застосування приладотехнологічних САПР мікроелектроніки: Тез. доп. 4-ї Міжнар. наук.-техн. конф. – Львів, 1997. 5. Мотика І.І., Нестор Н.І. Аналіз похибок технологічних операцій з використанням характеристичних функцій // Вісн. Держ. ун-ту “Львівська політехніка”. – 1998. – № 327: Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. 6. Пугачев В.С. Теория случайных функций и ее применение к задачам автоматического управления. – М.: ГИФМЛ, 1960.