Підхід ефективного обчислення дискретних гармонічних перетворень через циклічні згортки

2008;
: ст. 74 – 78

Процько І. О.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра систем автоматизованого проектування

Розглянуто ефективне обчислення дискретних гармонічних перетворень. Обчислювальний алгоритм визначається за сформованою структурою дискретної базисної матриці. Симетричні циклічні згортки є основою ефективного обчислення дискретних гармонічних перетворень.

1. Макклеллан Дж. Х., Рейдер Ч. М. Применение теории чисел в цифровой обработке сигналов: Пер. с англ. – М.: Радио и связь, 1983. 2. S. Lawrence Marple, Jr., Digital spectral analysis with applications, NJPrentice-Hall, 1987. 3. Процько І.О. Підхід ефективного обчислення дискретного перетворення Хартлі // Комп'ютерні системи проектування. Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. № 502, 2005. 4. Процько І.О. Розробка схеми узагальненого ефективного алгоритму гармонічного перетворення даних // Інформаційні системи та мережі. Вісник Нац. унту “Львівська політехніка”. № 549, 2005. С.157–164. 5. Процько І.О. Ефективне обчислення дискретних косинусних перетворень / Комп'ютерні системи проектування. Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка”. № 591, 2007. – C.58–63. 6. Быстрые алгоритмы в цифровой обработке изображений / Под ред. Т.С. Хуанга. – М.: Радио и связь, 1984. 7. Власенко В.А., Лаппа Ю.М., Ярославский Л.П. Методы синтеза быстрых алгоритмов свертки и спектрального анализа сигналов. – М.: Наука, 1990.