Дослідження впливу конструкцій анкерів на роботу ємнісних акселерометрів

2010;
: ст. 83 – 87

Теслюк В. М., Каркульовський Б. В.

Національний університет «Львівська політехніка», кафедра cистем автоматизованого проектування

Досліджено вплив конструктивних особливостей анкерів на вихідні параметри ємнісних конструкцій інтегральних акселерометрів.

1. Волович А., Волович Г. Интегральные акселерометры // Компоненты и технологии. – 2000. 2. Amarasinghe R. et al Design and fabrication of miniaturized six-degree of freedom piezoresistive acceleromete MEMS 2005: 18th IEEE International Conference on microelectromechanical systems. – Р. 351–354. 3. A capacitive humidity sensor integrated with micro heater and ring oscillator circuit fabricated by CMOS–MEMS technique Sensors and Actuators B: Chemical. – 2006. – 116, Issue 1. 4. Muller R.S. and K.Y. Lau, “Surface-Micromachined Microoptical Elements and Systems,” in Integrated Sensors, Microactuators, Microsystems (MEMS), Vol.86, No. 8, Aug.1998.