Організаційний внесок

Організаційний внесок

Організаційний внесок оплачується авторським колективом за написані тези і складає 270 грн (очна форма участі) та 100 грн (заочна форма участі), який включає:

  • отримання інформаційних матеріалів (для очної участі);
  • опублікування матеріалу конгресу в тезах доповідей конгресу;
  • організаційні витрати оргкомітету.

У вартість оргвнеску не входить проживання у м. Львові, вартість харчування, вартість екскурсій, участь у дружній вечері, видання статті у журналах за підсумками конгресу. Назва та вартість екскурсій, а також час проведення, варіанти вартості харчування та вартість участі в дружній вечері будуть повідомлені в офіційному запрошенні, яке буде розіслане учасникам конгресу до 10 вересня 2020 року і будуть оплачуватись учасниками конгресу готівкою під час реєстрації.

Оплата організаційного внеску і оплата публікації тез доповідей може бути здійснена безготівковим платежем чи готівкою. Документи про оплату будуть передані учаснику конгресу під час реєстрації.

ФОРМА ОПЛАТИ

Платіж слід перерахувати на поточний рахунок отримувача з позначкою «За участь в конгресі»: Львівська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, р/р UA483003460000026004020324201 в АТ «АЛЬФА-БАНК», МФО 300346, ЄДРПОУ 33964015. ПДВ не сплачується оскільки ЛОО ВЕЛ не є платником податку