Організаційний внесок

Організаційний внесок

Організаційний внесок для одного учасника конгресу складає 170 грн (очна форма участі) та 60 грн (заочна форма участі), який включає:

  • отримання інформаційних матеріалів (для очної участі) та пересилку збірника тез (для заочної участі);
  • опублікування матеріалу конгресу в тезах доповідей конгресу;
  • організаційні витрати оргкомітету.
    У вартість оргвнеску не входить проживання у м. Львові, вартість харчування, вартість екскурсій, участь у дружній вечері, видання статті у матеріалах конгресу, які планується зареєструвати у наукометричній базі SCOPUS. Назви, вартість екскурсій та час проведення, варіанти вартості харчування та вартість участі в дружній вечері будуть повідомлені в офіційному запрошенні, яке буде розіслане учасникам конгресу до 1 вересня 2018 року і будуть оплачуватись учасниками конгресу готівкою під час реєстрації.

    Оплата організаційного внеску і оплата публікації тез доповідей може бути здійснена безготівковим платежем чи готівкою. Документи про оплату будуть передані учаснику конгресу під час реєстрації.

    ФОРМА ОПЛАТИ

Платіж слід перерахувати на поточний рахунок отримувача з позначкою «За участь в конгресі»: Львівська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги, Р\р 26004020324201 в ПАТ "Альфа-Банк", ЄДРПОУ ЛОО ВЕЛ 33964015.ПДВ не сплачується оскільки ЛОО ВЕЛ не є платником податку