Про обчислення елементів октаполя Землі

Кафедра геодезії. Інститут геодезії. Національний університет “Львівська політехніка”

Списується практичне застосування методики пооф. Г. А. Мещерякова для визначення полюсів сферичної функції третього порядку. Наведено обчислені параметри октаполя Землі. Обговорено октаполі Землі, відповідні зональної і незоняльной групам гравітаційних гармонік

1. Гобсон Е. В. Теория сферических и эллипсоидальных функций Л., «Иностранная литература», 1952.
  2. Курант Р., Гильберт Д. Методы математической физики. М.— Л., Изд-во технико-теоретической литературы, 1951.
  3. Мещеряков Г. А. О мультиполыгом представлении гравитацион­ного потенциала. — «Геодезия, картография и аэрофотосъемка», 1974; вып. 19.
  4. Мещеряков Г. А. О нахождении полюсов сферических полюсов функций: — «Геодезия, картография и аэрофотосъемка», настоящий вы­пуск.
  5. Но tin М. Mathematical Geodesy. Washington, 1969.
  6. Maxwell G. I. A treatise on Electricity and Magnetism., vol. I, 2-nd edition. Oxford, 1881.