Визначення коефіцієнту турбулентності в точках світлової кривої за результатами геодезичних і метеорологічних вимірів.

Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"
Національний Університет "Львівська політехніка"
  1. Маслич Д. И., Хижак Л. С., Дидух И.И., Йосипчук Н. Д., Яскилка М. Б. Определение коэффициента турбулентности по результатам измерений метеоэлементов и зенитных расстояний. — в кн.: Тез. докл. Второго совещания по атмосферной оптике. Томск. 1980.
  2. Гандин Л. С., Лайхтман Д. Л., Матвеев Л. Т., Юдин М. И. Основы динамической метеорологии. — Л.: Гидрометеоиздат, 1955.
  3. Маслич Д. И., Хижак Л. С., Дидух И. И., Музыка М.А., Йосипчук Н. Д. Определение вертикальной рефракции над равнинной однородной поверхностью в инверсионный период. — В кн.: Тез. докл. Пятого Всесоюзного симпозиума по распространению лазерного излучения в атмосфере. Томск. 1979.