Автокореляційний аналіз результатів радіо-геодезичних вимірювань

Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет "Львівська політехніка"
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту

Кореляційний інформація, крім можливості, а часто і необхідності її застосування безпосередньо в математичній обробці, містить ряд інших цінних відомостей: ступінь впливу окремих факторів на результат вимірювань, наявність систематичних помилок, ходу в часі і т. Д. Автокорреляционная аналіз, як частина загального кореляційного , дозволяє оцінити кореляційний залежність між складовими вектора результатів вимірювань.

1. Кемниц Ю. В. Математическая обработка зависимых результатов измерении. М.; 1970.
  2. Маркузе Ю. И. Уравнивание и оценка точности плановых геодезических сетей. М.; 1982.
  3. Руководство по применению радиодальномеров десятисантиметрового диапазона. М., 1973.
  4. Кrzeminski W., Dabrowski W., Majdanowa Z. Pomiary Tellurometrem MRA-1 na bazach geodezyjnych w Polsce. Prace Instytutu Geodezii i Kartografii. 1964. V. II. Z. 2(24).