Про визначення величин впливу електромагнітних полів на результати нівелювання.

Національний університет "Львівська політехніка"
Національний університет “Львівська політехніка”
Кафедра геодезії. Інститут геодезії. Національний університет “Львівська політехніка”
  1. Кметко И. Н., Пандул И. С., Литинский В. О. Влияние электромагнитного поля ЛЭП на результаты геометрического нивелирования. // Геодезия и картография. 1984, № 1. С. 27—29.
  2. Кметко И. Н., Пандул И. С., Литинский В. О. Влияние электромагнитного поля ЛЭП на результаты измерений зенитных расстояний. // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. 1984. Вып. 40. С. 42-45.
  3. Кочетов Ф. Г., Кочетова Э. Ф. Методы исследования влияния магнитных полей на нивелиры. // Геодезия и фотограмметрия в горном деле. Свердловск, 1987. С. 35—41.
  4. Noack I. Nivellements unter 380—kv—Hochspannungsfrei leitungen. // Vermessungstechnik. 1987, № 35, S. 12.