Сучасні підходи до проблеми моніторингу магістральних газопроводів у гірських районах Карпат

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

У роботі пропонується моніторинг магістральних газопроводів виконувати за трьома елементами: 1) інвентаризація фізико-географічних та фізико-геологічних процесів по трасі магістральних газопроводів; 2) моніторинг просторового положення лінійної частини магістральних газопроводів; 3) моніторинг кадастрових об'єктів по трасі лінійної частини магістральних газопроводів (кордони, власники і користувачі).

1. Перович Л., Котик 3. Інвентаризація магістральних газопроводів в контексті питань картографування глобальних проблем / / Геодезія, картографія і аерофотознімання. 1997. Вип. 58. С. 59-63.
2. Біланюк В.І. Ландшафти Українських Карпат в зонах трас магістральних трубопроводів. Львів, 1998.