Залежність похибок визначення параметрів горизонтальних деформацій земної поверхні від конфігурації мережі

Автори:
Національний університет “Львівська політехніка”

У статті на моделі визначено характер і величини зміни помилок дилатації в залежності від конфігурації геодезичної мережі. Зроблено висновок, що при побудові планових геодезичних мереж на геодинамічних полігонах необхідно, щоб кути в трикутниках по можливості не перевищували 90 °.

1. Дмитроченков В.Н., Злотин В.В., Остач О.М. Геодезические методы изучения деформаций земной коры на геодинамических полигонах. М., 1985.
2. Есиков Н.П. Тектонофизические аспекты анализа современных движений земной поверхности.
Новосибирск, 1979.
3. Демус.Р.Т. Точність визначення параметрів деформацій на геодинамічних полігонах // Наук.-техн. симп. "Геомоніторинг-99”, 13-16 листопада 1999р., Моршин. Львів. С. 131-136.