Створення автоматизованої довІдниково-інформаційної системи для туристичної галузі з використанням геоінформаційних технологій

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

В роботі описані проект і реалізація туристичної ГІС Іорданії. Ця ГІС може служити прототипом для розробки інформаційно-довідкових систем у різних сферах діяльності. Такі системи можуть бути використані в управлінських, навчальних та господарських цілях як спеціалістами в різних областях, так і індивідуальними користувачами.

1.     Ottens Henk F.L. Gis in Kurope// EGIS’91, Vol.l., pp. 1-8.

2.     Дорожинський 0„ А. Фаргал, Колб І. Про принципи використання геоінформаційних технологій при створенні інформаційно-довідпикових систем загального призначення. //Матеріали наук.-иракт. конференції “Національне картографування. Стан, проблеми та перспективи розвитку”. -К., -2003.

3.     Л.М. Бугаевский, В.Я. Цветков, М.Э. Флейс. К вопросу о системе картографических понятий, определений, терминов ГНС. Конфликт картографической и геоинформационной терминологии.//- ГИС обозрение, 2002.

4.     Задонцев А.Ф., Степанов А.В., Коваленко С.А. Повышение гуристического потенциала региона с использованием информационных технологий.: Тез. локл. Международная научно-практическая конференция «Географические информационные системы (ГИС) и устойчивое развитие региона».- Псков. НИИ СП(б) ГТУ, 1997. - С.69-70.

5.     Задоицсв А.Ф., Семенов А.В., Федотов А.В. Географические информационные системы в управлении регионом на примере развития инфраструктуры туризма.: http: vvww.^isa.ni 3227 html

6.     Геоинформационная система ПАНОРАМА. Руководство пользователя.// Электронная справочная система., Ногинск, 2000.

7.     С. Гудман, С. Хидетнисми. Введение в разработку и анализ алгоритмов. -М.: -Мир, 1981. -368 с.