Про створення Бережанського лінійного базису

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет "Львівська політехніка"

У 1999 р на базі навчального геодезичного полігону в м Бережани Тернопільській обл. було розпочато, а в 2000 р завершено створення лінійного базису другого розряду. Розроблено спеціальна конструкція знака, пристосування для суворого виносу центру знака з метою вимірювань і становий гвинт для примусового центрування. Наведено результати вимірювання базису контрольними метрами і інварними рулетками.

1. Судаков С.Г. Основные геодезические сети. - М.: Недра, 1975. - 368 с.

2. Тревого И.С. Об эталонировании топографических светодальномеров //Геодезия и картография. - 1987. -Из 7.- С. 20-24.

3. Тревого И.С. О построении образцовых базисов и эталонировании светодальномеров группы «Т» //Геодезия, картография и аэрофотосъемка. - 1990. - Вып. 52. - С. 75-78.

4. Тревого І.С. Взірцеві базиси для еталонування світловіддалемірів // Вісник геодезії та картографії. - 1995. - № 1. - С. 39-45.