Оцінка впливу додаткового відбиття GPS-сигналів на точність визначення місцеположення

Національний Університет "Львівська політехніка"
Кафедра вищої геодезії та астрономії, Національний університет “Львівська політехніка”

У статті пропонується оригінальний пристрій для дослідження GPS приймачів в умовах розташування антени близько відбиваючих поверхностей. Наведено детальний аналіз експериментальних досліджень. Підкреслюється можливість використання пристрою для дослідження GPS в кінематичному режимі. Робляться відповідні висновки.

1.Третяк К.Р, Турук Д.М., Мандзюк В.І., Мороз А.А. Деякі питання оптимізації навігаційних GPS вимірів//Збірник наукових доповідей четвертого науково-технічного симпозіуму “Геоінформаційний моніторинг навколишнього середовища GPS і GIS-технології": Льв. астрон.-геодез. т-во - Львів, 1999.- С. 37-45.
2.Counselman С.С. Miniature interferometer terminals for earth surveying // MITES.CSTG Bulletin vol International Activities, Technology and Mission Developments. - 1981.
3. Li Z.,Schwarz K.P. El-Mowafy A.GPS multypath detection and reducction using spectral technique//Paper presented at the General Meeting of I AG at Beijing, P. R..China. - 1993,August 8-13.