Java і фотограмметричний інтернет-застосунок

Автори:
Університет Вармінсько-Мазурський, Ольштине

Даний документ описує проблеми побудови WEB-фотограмметричних застосувань. У цьому документі ми бачимо, що інтернет-додатки мають широкий спектр корисності у багатьох питаннях, пов'язаних з цифровимфотограмметрією.
Ми не тільки можемо візуалізувати фотографії через Інтернет, але також може застосовувати інтернет-технології до орієнтації фотографій (зображень), обчислити координати однієї точки або наборів точок.

1. Paszotta Z. Teoretyczne pudstawy melody spasowania obszarôw obrazôw cyfrowych // Archiwum Fotogrametrii, Kartografii i Teledetekcji. - Krakôw Kalwaria Zebrzydowska, 2000. - Vol. 10.
  2. Paszotta Z. Exterior orientation and other photogramme trie solutions through the Internet. Automatic Georeferencing oj Aerial Images by Means of Topographie Database Information. - Aalborg University, 2003. - S. 25-32.
  3. Tumska 0.,Procyk M.,Janczak W. fVybôr paramelrôw przy automatycznym tworzeniu numerycznego modelu rzezby terenu z wykorzystaniem zdjçc lotniczych. Archiwum Fotogrametrii, Kartografii i Teledetekcji. - Krakôw, 2004. - Vol. 15. - S. 125 130.