Про заходи щодо узгодження точності геодезичного забезпечення міського кадастру

Петербуржський державний інститут сполучень
Петербурзький державний університет шляхів сполучення
Петербуржський державний інститут сполучень
Інститут вулканології і сейсмології Далекосхідне відділення РАН (Росія, Петропавловськ-Камчатський)

Описана необхідність збільшення точності положення межевих знаків до 1-3 см. Розглянуті міри щодо поліпшення точності геодезичного забезпечення міського кадастру. Це включає: реконструкцію міських геодезичних мереж; для покращення точності визначення відносного положень точок до 1-2 см; підвищення точності теодолітних ходів; застосування сучасних вирювальних методів, найбільш підходящих для кадастрових зйомок; підготовка планової основи для кадастрових зйомок, базована на комбінації супутникових і наземних технологій; спільне урівнювання координат межевих знаків і виміряних відстаней між знаками і т. д.