Програма створення ландшафтного кадастру гірських територій (на прикладі українського Мармарошу)

Автори:
Національний університет “Львівська політехніка”

В роботі розглянуто місце та роль ландшафтного кадастру в сьогоднішній кадастрової системі України. Принципи, завдання та реалізація траєкторій описані для ландшафтного кадастру гірських районів. Алгоритм запропонований для інвентаризації та оцінки геосистем українського Мармароша.

1. Божук Т. До питання про назву та районування південно-східної частини Українських Карпат //Вісн. Львів, ун-ту. Сер. Географія:. - 2003. - Вип. 29. -4L- С. 7-13.

2. Божук Т. До питання формування ландшафтного кадастру // Фізична географія і геоморфолог*. - К., 2003. Вип 44 - С. 54-60.

3. Божук Т. Ландшафтний кадастр та його геоінформаціине забезпечення // Геодезія, картографія і аерофотознімання: Міжвід. наук.-техн. зб. - Львів, 1997. -Вип. 58. - С. 107-109.

4. Божук Т. Український Мармарош у системі карпатській: ландшафтів // Наук. зап. Тернопільського держ. пед. ун-ту. Сер. Географія. - 2004. - № 2. - Ч. І. - С. 147-151.

5. Карпінський Ю., Лященко А., Куриляк І. Системотехнічні аспекти формування регіональних кадастрів природних ресурсів // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - Львів, 2002. - С. 277-282.

6. Круглов І.С., Божук Т.І. Геоекологічна інтерпретація рослинного покриву Українського Мармарошу за космічним зображенням ASRTER VNIR // Вісн. геодез. та картогр. - 2004. - № 3. - С. 48-52.

7. Круглов І, Божук Т. Теоретичні засади представлення структури ландшафту у географічних інформаційних системах //Наук. зап. Тернопільського держ. пед. ун-ту. Сер. Географія. - 2002. - № 2. - С. 87-91.

8. Черемшинський М.Д. Еволюція кадастрових систем у :віті та розвиток кадастрової системи в Україні // Вісн. геодез. та картогр. - 2004. - Л? 1 (32). - С. 37-45.

9. Kruhlov 1., Bozhuk T. Geoecological information system for Ukrainian Mara- rwrosh// A Message From the Tatra: Geographical Information Systems and Remote Sensing in Mountain Environmental Research. - Cracow: Jagiellonian University & USDA Forest Service. 2004. - P. 173-182.