Впорядкування територій новостворених сільськогосподарських підприємств. Оптимізація використання земель реформованих сільськогосподарських підприємств.

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет "Львівська політехніка"

По кожному господарству повинна проводитися організація території і використання земель з урахуванням екологічних вимог - грунтами, рельєфом, забрудненістю території, з обмеженнями, зумовленими ландшафтними особливостями, заходами з освоєння і поліпшення сільськогосподарських угідь.  Проект організації території враховує специфічні особливості новостворених підприємств у використанні земель різних форм власності, які є в господарстві, а також ймовірні зміни в землекористуванні, в зв'язку з подальшою його розвитком і подрібненням в перехідний період.

1. .Земельний Кодекс України, 2001.
  2. Мицай М.А., Пастернак В.І. / Формування системи землекористувань сільськогосподарських підприємств в процесі земельної реформи. - Львів: ЛДАУ, 1997. - 31 с.
  3. Третяк A.M. / Основи організації ефективного використання землі фермерськими господарствами. - Чернівці: Від Дністра до Карпат, 1992. - 88 с.