Дослідження впливу нівелірної рефракції у нічний період за допомогою приладів зарядового зв’язку

Національний університет “Львівська політехніка”
Національний Університет "Львівська політехніка"
Кафедра геодезії. Інститут геодезії. Національний університет “Львівська політехніка”
Львівський національний університет імені Івана Франка

Представлені результати досліджень рефракції нівелювання в нічний період. Метод обчислення значення коливань зображень за допомогою ПЗЗ дано разом з точнішими формулами обліку заломлення в нічний період.

1. Джуман Б.М., Павлив П.В., Стащишин И.И. Метод определения нивелирной рефракции // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. – 1979. – Вып. 30. – С.66 – 69.

2. Перий С.С. Определение вертикальной рефракции методами рефракционных соотношений. // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. – 1989. – Вып. 50. – С.83–87.

3. Джуман Б.М. Зависимость амплитуды колебаний изображений от высоты визирного луча // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. – 1983, – Вып. 38. – С.16–21.

4. Літинський В.О., Кіселик О.В., Літинський С.В. Визначення параметрів коливань зображень візирних цілей // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Зб. наук. пр. – Львів, 2005. – С.133–137.

5. Літинський В.О., Кіселик О.В., Літинський С.В. Врахування нівелірної рефракції з використанням приладів з зарядовим зв’язком  // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва: Зб. наук. пр. – Львів, 2005. – Вип.ІІ. – С.71– 75.

6. Островский А.Л., Кравцов Н.И., Перий С.С. Определение частных углов рефракции по дрожаниям центра лазерного пятна и угловым колебаниям цели // Геодезия, картография и аэрофотосъемка. – 1987, – Вып. 45. – С.69–77.