Морфологічні характеристики шляху снігової лавини

Національний університет "Львівська політехніка"; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Досліджено геоморфологічні особливості рельєфу як одного з основних чинників лавиноутворення. Аналіз виконано на основі 3-D моделі рельєфу конкретної сніжної лавини.

1. Олексів Т.М. Паспорт на стаціонарний науковий профіль “Над Черником”// Літопис природи природного заповідника “Ґорґани”. – 2008. – Т. 12. – С. 16–29.

2.  Методи дослідження рельєфу земної поверхні : Дис... д-ра техн. наук: 05.24.02 / Р.М. Рудий. – Івано-Франківськ: Івано-Франківський держ. технічний ун-т нафти і газу, 1999. – 375 арк.: іл.

3. McClung, D. M., and P. A. Schaerer, The Avalanche Handbook, The Mountaineers, Seattle, Wash., 1993.

4. E. Munt´ an et al.: Reconstructing snow avalanches in the Southeastern Pyrenees, Nat. Hazards Earth Syst. Sci., 9, 1599–1612, 2009.