Впорядкування територій новостворених сільськогосподарських підприємств. Впорядкування територій орних земель

Надіслано: Лютий 28, 2013
Прийнято: Квітень 23, 2013
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Благоустрій територій орних земель новостворених сільськогосподарських підприємств полягає в створенні територіальних умов для підвищення культури землеробства, відновлення і примноження родючості грунту і на цій основі збільшення валового виробництва сільськогосподарської продукції, а також використанні техніки і трудових ресурсів.

1. Земельний Кодекс України, 2001.
2. Мицай М.А., Пастернак В.І. / Формування системи землекористувань сільськогосподарських підприємств в процесі земельної реформи.– Львів: ЛДАУ, 1997. – 31 с.
3. Третяк А.М. / Основи організації ефективного використання землі фермерськими господарствами. – Чернівці: Від Дністра до Карпат, 1992. – 88 с.