Синтез кулачкового приводного механізму роликової формувальної установки з оптимальним режимом руху за прискоренням четвертого порядку

2016;
: pp. 77-83
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Kyiv National University of Construction and Architecture

For the purpose of increase in reliability and durability of roller forming installation the optimum mode of back and forth motion of the forming cart on acceleration of the fourth order is calculated. Kinematic characteristics of the forming cart at the optimum mode of back and forth motion on acceleration of the fourth order are calculated. The design of the drive of installation in a type of the cam mechanism is offered and the cam profile for providing the optimum mode of back and forth motion of the forming cart on acceleration of the fourth order is constructed.

1. Гарнець, В. М. Прогресивні бетоноформуючі агрегати і комплекси / В. М. Гарнець. - К.: Будівельник, 1991. - 144 с.
  2. Кузин, В. Н. Технология роликового формования плоских изделий из мелкозернистых бетонов: Автореф. дис. канд. наук / В. Н. Кузин. - М. - 1981. - 20 с.
  3. Рюшин, В. Т. Исследование рабочего процесса и разработка методики расчета машин роликового формования бетонных смесей. Диссертация на соискание ученой степени кандидата технических наук. / В. Т. Рюшин. – К. – 1986г. – 212 с.
  4. Ловейкін, В. С. Динамічний аналіз роликової формовочної установки з рекупераційним приводом / В. С. Ловейкін, К. І. Почка // Динаміка, міцність і надійність сільськогосподарських машин: Пр. І-ї Міжнародної науково-технічної конференції (DSR AM - I), 4-7 жовтня 2004 р., Тернопіль (Україна) -  С. 507-514.
  5. Ловейкін, В. С. Результати експериментальних досліджень режимів руху роликової формувальної установки з рекупераційним приводом. / В. С. Ловейкін, К. І. Почка // Вісник Харківського національного університету сільського господарства ім. П.Василенка. – Харків, 2007. – № 59,     Том 1. – С. 465-474.
  6. Ловейкин, В. С. Расчёты оптимальных режимов движения механизмов строительных машин. Учебное пособие / В. С. Ловейкин. – Киев: УМК ВО, 1990. – 168 с.