Аналіз похибок перетворювача “адмітанс-напруга” для засобів вимірювання відносних показників якості

2012;
: pp. 97-99
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Проаналізовано похибки вимірювального перетворення «адмітанс – напруга» для засобів вимірювання відносних показників якості продукції. Запропоновано спосіб забезпечення прогнозованих похибок векторного перетворювача на різних частотах та його реалізацію.

1. Походило Є.В., Столярчук П.Г Способи імітансного контролю якості // Методи та прилади контролю якості. – 2003. – №11. – С. 105 – 108.

2. Походило Є.В. Диференційний метод оцінювання якості продукції за параметрами імітансу / Є.В. Походило, С.Є. Остапчак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». «Автоматика, вимірювання та контроль», – 2011. – № 695. – С.41–45.

3. Походило Є.В. Аналіз інструментальної похибки перетворювачів „імітанс-напруга”// Громадсько-науковий часопис «Технічні вісті». – Львів, 2005/1(20),2(21), С. 91– 94.

4. Походило Є.В., Хома В.В. Вимірювачі CLR з перетворенням «імітанс-напруга». – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 292 с.