Метрологічна перевірка систем збирання даних вимірювальних електричних томографічних систем

2012;
: pp. 22-25
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Розглянуто основні схеми вимірювання в електричній томографії.

1. Dickin F.J., Zhao X.J., Abdullach M.Z.,Waterfall R.C. Тomographic Imaging of Industrial Process Equipment Using Electrical Impedance Sensors. Sensors: Technology, Systems and Applications. Edited by K.T.V.Grattan Centre for Mesurement, Instrumentation and Applied Physics. Adam Higler, Bristole, Philadelphia and New York.1991. – Р. 215–220.

2. Lidgey F.J., Zhu O.S., McLeod C.N., Brecon W.R. electrode Current Determination from Programmable Voltage Sources. Electrical Impedance Tomography. Clinical Physics and Physiological Measurement.Vol.13, Suppl.A, 1992. – Р. 43–46.

3. Дорожовець М.М. Томографічні вимірювання просторового розподілу фізичних величин (На прикладах електричної та акустичної томографій): дис… д-ра техн. наук. – Львів, 2001. – 335 с.

4. Петровська І.Р. Підвищення точності та швидкості вимірювання просторового розподілу питомої електричної провідності середовища томографічним методом: дис. канд. техн. наук. – Львів. – 2006. – 170 с.

5. Дорожовець М.М., Пригродський А.Б. Прямий та опосередкований методи відтворення провідності в електричній томографії // Вимірювальна техніка та метрологія. – 2010. – № 71. – С. 3–7.

6. Дорожовець М.М., Волкова Ю.Т. Методи метрологічної перевірки вимірювальних електричних томографічних систем // Системи обробки інформації. – Харків – 2011. – № 6 (96). – С.113–116.

7. Микийчук М. Дослідження структур активних імітаторів опору як основи промислових калібраторів // Вимірювальна техніка та метрологія. – Львів, 2010. – № 71. – С. 33–38.