Підвищення точності коефіцієнта підсилення різницевого підсилювача методом динамічного підсилення

2012;
: pp. 68-75
Національний університет “Львівська політехніка”
Національний університет “Львівська політехніка”

Подано методику зменшення похибки коефіцієнта підсилення різницевого підсилювача. Числове моделювання показало, що застосування методики динамічного підсилення істотно підвищує точність підсилення сигналів.

1. Дорожовець М.М. Томографічні вимірювання просторового розподілу фізичних величин на прикладах електричної та акустичної томографій: дис... д-ра техн. наук. – Львів, 2001. – 335 с.

2. Primrose K., Qiu C. Performance and Application Studies of an Electrical Resistance Tomography System. 1st World Congress on Industrial Process Tomography, Buxton, Greater Manchester, April 14-17, 1999. pp. 133-139.

3. Smart sensor systems/ edited by Gerard C.M. Meijer. – John Wiley & Sons, 2008. – p. 385.

4. Хоровиц П., Хилл У. Искусство схемотехники. В 2 т. Т. 1 / пер. с англ. под ред. М.В. Гальперина. – М: Мир, 1986. – 600 с.