Аналіз допусків та оптимізація лінійних параметричних кіл на основі частотного символьного методу

Національний університет «Львівська політехніка»

У роботі представлено процедури аналізу допусків та оптимізації лінійних параметричних кіл, які основані на частотному символьному методі та реалізовані системою функцій MAOPCs у середовищі MATLAB. Особливість аналізу допусків та оптимізації полягає у тому, що попередньо проводиться оцінка стійкості (асимптотичної) досліджуваного лінійного параметричного кола в заданих межах зміни параметрів та визначення областей допустимої їх зміни, у яких коло є стійким. Виключно у цих областях відбувається аналіз допусків та оптимізація.

1. Yu. Shapovalov, B. Mandziy, and S. Mankovsky, “The peculiarities of analysis of linear parametric circuit performed by frequency-symbolic method”, Przeglad Elektrotechniczny, vol.86, no 1, pp. 158-160, 2010.
  2. Yu. Shapovalov, B. Mandziy, and S. Mankovsky, “Peculiarities of frequency-symbolic method applied to parametric circuit analysis”, Przeglad Elektrotechniczny, vol.87, no 5, pp. 155-159, 2011.
  3. V.N Ilin and V.T. Frolkin, Avtomatizatsiya skhemo­tekh­nichieskoho proiektirovaniya. Moscow, Russia: Radio i sviaz, 1987. (Russian)
  4. Yu.I. Shapovalov, D.R. Bachyk, and S.V.Man-kovsky, “The system MAOPCs for the multivariate analysis and optimization of linear parametric circuits at the enviroment of MATLAB”, Journal on Radioelectronics and telecommu­ni­cations, no 766, pp. 28-34, 2013.