Автоматична установка для 3-D електротомографії

Університет Казимира Великого в Бидгощі
Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України

Представлені результати робіт з 3-D сканування поверхні системи за допомогою методу ERT. Будівництво автоматичної системи лабораторії для візуалізації внутрішньої структури і неоднорідності залізобетонних конструкцій методом ERT, використовуючи декілька поверхні електродів сканер електропровідності конкретних об'єктів будуть використані для модельних випробувань і фактичне бетонних конструкцій від багатоточкових і не -контактний метод вимірювання електропровідності залізобетонних конструкцій, зокрема.

1. Zohdy A.A.R. Application of surface geophysics to ground-water investigations. // USGS, Book 2, Collection of Enivironmental Data. USA –1974.
  2. Parasnis D.S. Principles of Applied Geophisics // Chapman&Hall. London UK, 1984.
  3. Matveev, V.K.. Interpretation of electromagnetic sounding. (In Russian.) // Nedra, Moscow. 1974.