Народний депутат України, професор Львівської політехніки Оксана Юринець запрошує на Форум випускників

Український політик, народний депутат Верховної ради України VIII скликання, науковець, громадський діяч, кандидат економічних наук, професор Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Юринець запрошує на Форум випускників:

– Львівська політехніка — це найкращий виш! Виш, який я закінчила, в якому навчається сьогодні моя донька. 2 червня Львівська політехніка запрошує всіх випускників у одну тісну родину. Тому і я вас хочу запросити, бо тим, що нам дала Політехніка, я думаю, ми зможемо поділитися 2 червня, розповівши свою історію, свою історію успіху, свою історію родини з Львівської політехніки.