Організаційний комітет

Співголови оргкомітету:

Гоц Н.Є., д.т.н., проф. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів);

Яцук В.О., д.т.н., проф. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Відповідальний секретар:

Коваль О.Й. завідувач лабораторії стандартизації (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Члени оргкомітету:

Бойко Т.Г., д.т.н., проф. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Ванько В.М., д.т.н., проф. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Добролюбова М. В., к.т.н., доц. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», м. Київ)

Здеб В.Б.,  к.т.н., інж. І кат. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Колодій З.О. д.т.н., доц. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Кочан Р.В. д.т.н., проф. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Кочан О.В. к.т.н., доц.  (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)

Куць В.Р., к.т.н., доц. (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів)