Гнідець Б. Г. / Gnidets B. G

Національний університет “Львівська політехніка”,
кафедра мостів та будівельної механіки

The article is devoted to elaborated and research a new construction of prefabricated-disassembling concrete systems of the framework for the little-stories housing in the veries stages of a working.

1. Барашиков А. Я., Будникова Л. В., Кузнецов и др. Железебетонные конструкции.– К.: Вища школа, 1984. – 352 с.
2. Бирюлев В.В.,Кошин И.И., Крылов И.И., Сильвестров А. С. Проектирование металлических конструкций. Специальный курс. – Л.: Стройиздат,1990. – 432 с.
3. Гетс К-Г, Хоор Д., Мелер К. та ін. Атлас деревянных конструкций. – М.: Стройиздат, 1985. – 272 с.
4. Меркулов О., Дермановський І., Дерев’яно– каркасний будинок. Технологія доступного житла. – К., 2008. – С.18–19.
5. Гнідець Б. Г. Нові конструктивно-технологічні системи в проектуванні, виготовленні і монтажі залізобетонних конструкцій. Матеріали 1-ї української наукової конференції. “Науково-технічні проблеми сучасного залізобетону”. – К.,1996. – С. 78–80 і 280–282.
6. Гнідець Б. Г. Нові конструктивно-технологічні системи для індивідуального житлового сільськогосподарського будівництва. Вісник Держ. аграрного ун-ту “Архітектура і сільськогосподарське будівництво”. – Львів, 2002. – № 3. – С.12–18.
7. Гнідець Б. Г., Гнідець Р. Б. Конструктивно-технологічні системи для малоповерхового житлового та іншого індивідуального будівництва зі збірно-розбірними легкомонтованими каркасами з однотипних збірних елементів. Збірник наукових праць // ДП НДІ БК. – К., 2011. – Вип.74. – Кн.2 – С. 152–158.
8. Гнідець Б. Г., Гнідець З. Б., Гнідець Р. Б. Легкомонтована універсальна каркасна система для малоповерхового житлового та іншого індивідуального будівництва. Вісник Нац. ун-ту “Львівська політехніка” “Теорія і практика будівництва”. – Львів – 2011. – № 737. – С. 58–64.
9. Патент України № 106974 “Збірно-розбірний каркас малоповерхових будинків”. – К., 10.11.2014 р. – Гнідець Б. Г., Гнідець З. Б., Гнідець Р. Б