Вплив низькомолекулярних додатків на властивості клеїв на основі полівінілового спирту

Мельник Ю.Я., Клим Ю.В., Дерев’янко О.В., Скорохода В.Й.

Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра хімічної технології переробки пластмас

The results of the impact experimental studies of low molecular applications on the technological properties and frost-resistance compositions based on polyvinyl alcohol are reflected. Подано результати експериментальних досліджень впливу низькомолекулярних додатків на технологічні властивості та морозостійкість клейових композицій на основі полівінілового спирту.

1. Одуха М.А., Ющенко О.А. Пошук нових матеріалів для склеювання пакування / Технологія і техніка друкарства. – 2005. – № 2 (8). – C. 98–100. 2. Зубов П.И., Сухаркева Л.А Структура и свойства полимерных покрытий. – М.: Химия, 1982. – 256 с. 3. Розенберг М.Э. Полимеры на основе винилацетата. – Л.: Химия, 1983. – 176 с. 4. Фрейдин А. С. Полимерные водные клеи. – М.: Химия. – 1985. – 144 с. 5. Григоренко А., Мишуров Д., Авраменко В. Полимерные водорастворимые клеи // Упаков- ка. – 2003. – № 5. – С. 18–20. 6. Справочник по клеям / Айрапетян Л.X. и др. – Л.: Химия, 1980. – 304 с.